Viva Handle,Yeni markamız olarak  bir UFK KELEŞOĞLU GROUP tescilli markasıdır. Bir çok alanda 300’ ün üzerinde profesyonel ve tecrübeli çalışan kadrosuyla , fark yaratıp hizmet veren UFK KELEŞOĞLU GROUP ailesinin son ferdi olan Viva Handle, Mobilya aksesuarı imalatında kısa sürede vermiş olduğu kaliteli ve hesaplı hizmetlerden dolayı aranılan bir marka haline gelmiştir.

Viva Handle

Viva Handle Hakkımızda

Biz Viva Handle kulp olarak sizlere sürekli yükselen bir kalite ile hizmet sunmayı kendimize verdiğimiz ve asla vazgeçmeyeceğimiz bir söz olarak görüyoruz.

Viva Handle kulp, kısa sürede sağladığı başarının altında yatan prensipler aynı zamanda kalite politikamızın da temellerini teşkil etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile tüm bayilerinde kaliteli ürün hizmeti verme zorunluluğu getirmektedir. Üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğu tesisler, makine ve ekipmanları, eğitimli insan kaynağı, ileri teknoloji kullanımı ve pazar payı ile başarı basamaklarını hızlıca çıkmaktadır.

Misyon

Müşterilerimizin ulusal ve uluslararası koşullar ile teknolojiler doğrultusunda artarak çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini aşarak karşılamak böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturarak, etkin rekabetçi yaklaşım ile karlılık hedeflerine ulaşmak. Kurumsallaşmış çağdaş bir yapıyla, başarıları, yöneticileri ve çalışanları ile paylaşıp, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan bir takım olmak.

Vizyon

Çalışanlarımıza, yaratıcılıklarını üretkenliğe dönüştürebilecekleri ve geleceğe güvenle bakabilecekleri bir çalışma ortamı hazırlamak. Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle tüm kaynaklarımızı,etkin biçimde kullanarak müşterilerimize, çalışanlarımıza,topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

Twitter Sayfamız : Twitter

Facebook Sayfamız: Facebook

Instagram Sayfamız: Instagram