Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanından,

Değerli iş ortağımız;

Başkanın Mesajı,Baş döndürücü bir hızla büyüyen, gelişen ve aynı hızla da değişen dünyada, bu değişimin dışında kalmak istemeyen genç ve dinamik şirketler grubu olarak, innovatif yönümüzü daima açık tutmaya devam edeceğiz. Durmanın hatta yavaşlamanın bile adeta bir çürümeye dönüştüğü bu çağda, en önemli enerjimizi bu değişime ve hıza ayak uyduran dinamizmimizden alıyoruz.

Çağın gerekliliklerini yakalayarak değişiyor, gelişiyor ve dönüşüyoruz. Bu minvalde başlayan yolculuğumuz babamızdan devraldığımız mermer sanayi sektöründeki tecrübe ve bilgi sermayesiyle başladı. Bugün devraldığımız bu birikimi dört ayrı sektör de ortaya koyduğumuz girişimlerle geliştirdik, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda dönüştürdük.

Grubumuz artık daha güçlü ve geleceğe daha güvenle bakıyor. İnsan sermayemizi her geçen gün daha da geliştirerek marka kültürümüzü artırmayı ve iş ortaklarımıza daha fazla güven vermeyi, temel bir ilke olarak benimsiyoruz.

Dünyada ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en güncel ve en doğru ürünlerle ve hizmet anlayışıyla sizlerin yanında olmayı temel anlayış olarak benimsedik; geleceğimizi de bu temel anlayış üzerine inşa etmekte karalıyız.

Eleştiriye açık, girişimci, dinamik yapımızla bugün olduğu gibi yarın ve gelecekte de birlikte büyümeyi, gelişmeyi ve ihtiyaçlar doğrultusunda dönüşmeyi çok önemsiyoruz.

İş ortaklıklarının her aşamasının bir kader birliğinden geçtiğine olan inancımız, bizlere her ortağımızı daha fazla önemsemeyi mecbur kılar. Sizlerin kazandığı zeminde kazandığımızı tersi durumda da kaybettiğimizi iyi biliyoruz.

Bu vesileyle güven ve samimiyete dayalı ilişkilerimizi hep ayakta tutarak yaşamaya devam edeceğiz.

Hep birlikte başardığımız ve kazandığımız ortaklığımızın büyüyerek devam etmesi temennisiyle…

Twitter Sayfamız : Twitter

Facebook Sayfamız: Facebook

Instagram Sayfamız: Instagram

Ufuk KELEŞOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı